Bizimtepe Aydos Projesi Satışları Devam Ediyor

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından ortak proje olarak inşasına başlanan Bizimtepe Aydos Projesi sunduğu imkanlar ve makul fiyatları ile ilgi görmeye devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan konut projesi İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer alıyor.

Bizimtepe Aydos Projesi her biri 13 kattan oluşan toplam 17 blokta yükseliyor ve toplamda 1037 adet konut üretiliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipi satışa sunulurken Bizimtepe Aydos Projesi fiyatları en düşük 490 bin liradan başlıyor ve fiyatlar 888 bin liraya kadar yükseliyor. Bizimtepe Aydos Projesi konut teslim tarihi olarak ise Mayıs ayı açıklanıyor.

Firma & Proje Hakkında

Türkiye’nin büyük gayrimenkul şirketleri olan HALK GYO ve VAKIF GYO teminatıyla, Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında harika  Bizimtepe Aydos projesi yükseliyor

Öncelikli hedefi ise hissedarları için paylaşılabilir ve büyüyen değerler yaratmaktır.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak, Türkiye  gayrimenkul piyasasındaki değişim ve ilerlemeye ivme kazandırmak, Türkiye ekonomisi için değer yaratmak, dünya standartlarında projelere imza atmak ve sektörün önde gelen güvenilir firmalarından biri olmak adına 18.10.2010 tarihinde faaliyete başlamıştır.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz