Milli Emlak Biriminde görevli olan memur, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde rüşvet alırken polis tarafından yakalandı. Alınan bilgiye göre, Bozcaada Kaymakamlığı’ na bağlı Milli Emlak Birimi’ nde görev yapan memur İ.E.E, hazineye ait olan arazinin kirası sözleşmenin 5 yıl daha uzatılmasına durumu karşılığında H.Ç.’ den rüşvet istedi. Bu durum üzerine H.Ç., Bozcaada Kaymakamı olan İbrahim Gültekin’ e durumu anlatıp İ.E.E’ den şikayetçi oldu.

Polis Baskın Yaptı

 

Geçtiğimiz hafta sonu polis memurlarına şikayette bulunan H.Ç., seri numaraları polis ekipleri tarafından alınmış olan 750 TL’yi, kendisinden rüşvet isteyen İ.E.E. ile mekanda buluşarak teslim etti. Milli eğitim biriminde görev yapan memur İ.E.E. kendisine verilen 750 TL rüşveti alırken, çevrede önlem almak için dolaşan polis memurları tarafından baskın yapıldı.  İ.E.E.’ nin üzerinde bulunan paranın seri numaralarına bakarak yakalayıp gözaltına aldı.

Rüşvet Almak Suçundan Tutuklandı

 

Milli Emlak Birimi memuru İ.E.E polis tarafından emniyete götürüldü. Burada işlemleri tamamlandıktan sonra rüşvet almak suçu ile Ezine Adliyesi’ne sevk edilmesinin ardından Ezine Sulh Ceza Mahkemesin’ in vermiş olduğu karar ile İ.E.E. tutuklandı.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz