Çanakkale’nin Gelibolu ilçesindeki Güneyli Köyü’nde 35 bin metrekarelik arsaya çiftlik kuran Buran Hakkı, şehrin yoğun kalabalığından ve gürültüsünden uzak kalarak doğa ile iç içe

Burak Hakkı Doğa ile İç İçe Olmayı Tercih Etti!
Çanakkale’nin Gelibolu ilçesindeki Güneyli Köyü’nde 35 bin metrekarelik arsaya çiftlik kuran Buran Hakkı, şehrin yoğun kalabalığından ve gürültüsünden uzak kalarak doğa ile iç içe bir yaşam kurmayı tercih eden isimlerin arasında yerini aldı.
Burak Hakkı’dan önce, Yılmaz Erdoğan, İbrahim Çelikkol ve Özgü Namal gibi ünlü isimler de şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, kendine doğal bir yaşam alanı kurmuştu. Burak Hakkı da söz konusu isimler arasında kendine bir yer edinip, uzun süredir hayallerinde kuran çiftlik hayatını kendisine kurmaya başladı.
Ünlü isim, bir süredir Yunanistan’da yaşayıp, bir tiyatro oyununda oynayarak hayatını devam ettiriyordu. Şimdi ise büyük hayalini gerçekleştirmek amacı ile Gelibolu’da bulunan Güneyli Köyü’nden aldığı 35 bin metrekarelik arsaya kendi çiftliğini kurdu.
Hayalindeki çiftliğin yanı sıra kendisine 300 bin dolara yani 1 milyon 100 bin Türk lirasına mal olan villasını da inşa eden Burak Hakkı, çiftlik hayatına atılıp kendi meyve ve sebzesini de kendisi üretmeye başladı.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.