Bursa Gayrimenkul Fuarı Tamamlandı

 

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ve BURSA Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ortaklığı ile hayata geçirilen Bursa Rising City Gayrimenkul Fuarı ile Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı tamamlandı. Fuar beklenenin çok daha üstünde bir ilgi yakalarken fuarı kapılarını açık tuttuğu 5 günlük süre boyunca 46 kişinin ziyaret ettiği duyuruldu. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarda yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcıların da ilgisi dikkat çekici oldu.

 

11 Nisan’da Başlamıştı

 

Fuar kapılarını ziyaretçilere 11 Nisan Çarşamba günü açmıştı. 5 gün boyunca ziyaretçilerin adeta akın ettiği fuarın kapanış tarihi ise 15 Nisan olarak uygulandı. Fuar hakkında açıklamalarda bulunan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay fuarın büyük bir başarıya imza atması nedeni le gurur duyduklarını belirtirken son dönemde Bursa’nın fuar organizasyonu konusunda büyük başarılara imza attığına dikkat çekti.

 

Arap Yatırımcılar Fuara Yakın İlgi Gösterdi

 

Bu sene yabancı yatırımcıların da fuara yoğun ilgi gösterdiği belirtilirken özellikle de Katar, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi Arap ülkelerinden fuara yüksek katılım sağlandı. Düzenlenen fuarın Türk inşaat sektörünün iş hacmini arttırma görevi üstlendiğini dile getiren Burkay 2018 yılında inşaat sektöründe ciddi bir büyüme rakamı beklediklerini dile getirdi. Bu sene düzenlenen organizasyona 34 ülkeden ziyaretçi gelirken ülkemizden de 35 ilden ziyaretçi katılım gerçekleştirdi. 46 bin 14 kişinin fuar alanını ziyaret ettiği belirtilirken özellikle de Bursa konut projelerine yoğun ilgi gösterildiği belirtildi.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz