Türkiye Emekliler Derneği, ülkemizde yer alan emeklilerin ev sahibi olma hayallerine ortak olmakta ve onları bu hayallerine ulaştırmak için emek vermektedir. Bu anlamda çalışmalar

Büyük Hamle Türkiye Emekliler Derneğinden Geldi
Türkiye Emekliler Derneği, ülkemizde yer alan emeklilerin ev sahibi olma hayallerine ortak olmakta ve onları bu hayallerine ulaştırmak için emek vermektedir. Bu anlamda çalışmalar yapan dernek, yeni konut projeleriyle emeklilere ulaşmayı planlıyor.
Emeklilere Toplu Konut Projesi
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), emeklilere yeni projeler yapmakta ve onların ev sahibi olması için çalışmalarını sürdürmektedir. Daha önce farklı alanlarda kendini gösteren TOKİ, son zamanlarda emeklilere yönelik yaptığı projelerle anılmaktadır. 
Ankara’da Toplu Konut projesi
Ankara’da yapılacak olan toplu konut projesi kapsamında, pek çok emekli ev sahibi olacaktır. Yapılan çalışmalar uygun olanaklarla sunulmakta ve şimdiden ilgilerine duyurulmaktadır. Konut projesine bağlı olarak İncek, Yapracık, Göksu gibi bölgelerde konut çalışmaları başlatılacaktır. Buralarda yer alan konutların fiyatları 130 bin TL gibi makul bir fiyat üzerinden satışa sunulacaktır. 
Emekliler Derneğinden Konut Alanında Büyük Hamle
TOKİ’nin konut alanında yaptığı çalışmalar büyük ses getirmekte ve pek çok bireye hitap etmektedir. Yeni projesiyle isminde söz ettirmeyi başaran TOKİ, ülkemiz sınırları içerisinde yaklaşık 25 bin emekli bireyi ev sahibi yapmayı planlamaktadır. Proje kapsamında yer alan pek çok fırsat, emeklilere sunulmakta ve görüşleri alınmaktadır. Buna bağlı olarak konut projesi çalışmaları hızlandırılmaktadır. Aynı zamanda ödemeler konusunda da planlamalar yapılmakta ve her keseye uygun bütçeler geliştirilmektedir. Bu sayede emekli vatandaşların da yüzünün gülmesi ve rahata ermeleri amaçlanmaktadır. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.