Can Kırıkları Dizisi Çekim Yeri Neresidir?

 

ATV ekranlarında geçtiğimiz günlerde 1.bölüm olarak yayınlanmış olan Can Kırıkları dizisi, oldukça talep görmüş olup, iddialı bir yapım tarafından yapılmıştır. NTC Medya tarafından yapılmış olan Can Kırıkları dizisi, aynı zaman da oldukça popüler ve güçlü oyuncu kadrosu ile ilgi görmektedir. Zorlu ve hareketli sahnelere sahip olan Can Kırıkları dizisi hakkında birçok bilgide merak edilmekte olup, en çok gelen sorulardan birisi de Can Kırıkları dizisi çekim yeri olmuştur.

Can Kırıkları Dizisi Konusu

Aksiyon ve hareket içermekte olan Can Kırıkları dizisi konusu ise iki polisin hikayesini konu almıştır. Leyla ile Zeynep iki yakın arkadaş olup, ikisi de yetiştirilme yurdunda büyümüştür. Geçmişin izleri ile yollarına devam eden iki arkadaş aynı mesleği tercih etmiş olup, Cihan Karadağ’ın hayatlarında yer almasından sonra yaşamlarında değişiklikler olmuştur. Hikaye ise aslında Leyla ile Cihan’ın evlenmesi ile başlamış olup, bu evlilik ise iki genç kızın hayatını da mahvediyor.

Can Kırıkları Nerede Çekiliyor?

 

Can kırıkları nerede çekiliyor konusu, Antalya’da başlamış olup, ilk bölüm de bu görüntüler yer almıştır. Devam eden çekimler ise İstanbul’da olacak olup, ilk sahnesi ise Şile taraflarında olacaktır. Bu dizi Antalya ve İstanbul arasında devam edecek olup, dizinin senaryosu ise Gül Gürsoy ve Zafer Özel Çetiner’in yazdığı dizinin  yönetmenliğini ise Serkan Birinci üstleniyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz