Çarpışma Dizisi Çekim Yeri

 

Yeni diziler arasında yer alan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettirmekte olan Çarpışma dizisi, Show TV ekranlarına her hafta Perşembe günü gelmekte olup, henüz yeni başlamasına rağmen oldukça ilgi görmüştür. Güçlü senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu barındırmakta olan Çarpışma dizisinde aşk, nefret, heyecan bir arada olup, gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile oldukça dikkatleri çekmektedir. Dizide 4 ana karakter bulunmakta olup, bu ana karakterlerin hayatlarının bir anda değişmesi konu alınmıştır. Dizi hakkında pek çok merak söz konusu olup, sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Çarpışma Dizisi Oyuncuları ve Konusu

 

Çarpışma dizisi konusu, 4 karakterin hikayesini ele almakta olup, bu karakterlerin hayatı bir kaza sonucu değişerek bir araya geliyor. Heyecanı içerisinde barındırmakta olan bu dizide ise Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak gibi güçlü ve popüler isimler yer almakta olup, bu isimler ile konunun sevilmesi muhteşem bir projeyi ortaya çıkarıyor.

Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor?

 

Ay yapımın üstlendiği Çarpışma dizisi nerede çekiliyor sorusu izleyiciler tarafından oldukça merak edilmekte olup, çekim yeri İstanbul’dur. İstanbul’un Sarıyer’de çekildiği bilinmekte olan dizi için sık sık görülen futbol sahası Sarıyer Spor Tesisleri olup, bu alanlar çekim yeri olarak kullanılmaktadır. Genel olarak Sarıyer bölgesinde çekimi yapılan Çarpışma dizisi için ileriki sahnelerde İstanbul’un farklı semtleri de kullanılabilir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz