Cem Adrian’ın İzmir’de Yeni Dairesi

 

Sevilen ve ünlü müzisyen olan Cem Adrian, MahallBomonti İzmir’den daire aldı. Cem Adrian’ın İzmir’den daire almasının nedeni ise İzmirlileri çok sevdiği yönünde olup, aldığı daire ile İzmir’e mi taşınıyor soruları akıllara geldi. Aynı zaman da Cem Adrian İzmir’den daire almanın heyecanını hayranları ile paylaştı.

 

Heyecanını Paylaştı!

 

Geçtiğimiz haftalarda Cem Adrian, 39 yaşına girmiş olup, MahallBomonti İzmir’den aldığı evi kendisine doğum günü hediyesi olarak aldığı düşünülmektedir. Aynı zaman da aldığı evin İzmir’de en prestijli projeleri kapsadığı ve oldukça lüks olduğu da bilinmektedir.

Adrian aldığı evin 29 ve 30. Katlarda olduğu bilinirken, evin bir körfez manzarasına sahip olduğu da görülmektedir. Adrian yaptığı açıklamalarda kendisinin müzik ile iç içe olduğunu belirtirken bu körfez manzarasında birden fazla çalışmalar yaparak bu kapsamda daha çok projede yer alabileceğini belirtti.

 

Cem Adrian’ın Evi Tüm Ulaşıma Ortak!

 

MahallBomonti projesi üzerinden satın alınan evin, tüm ulaşım olanaklarına açık olduğu ve yakın olduğu belirlenmiş olup, buna göre ise Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleşim olduğu bir alana yapıldığı da görülmektedir. Bu kapsam da MahallBomonti projesinin sadece ulaşım yönünden değil ortak bir noktada olmasından kaynaklı olarak da sosyal hayatın ve kültür sanatın tam olarak merkezi olması yönünde iddialı olacak bölgeler arasında yer aldığı da gözlerden kaçmamaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz