Çetaş Plaza, Basın Ekspres yolu üzerinde inşaası yapılacak olan projede Çetaş Yapı imzasını taşıyan plaza, tam 10 katlı ve tek blok olarak kurulacak.

600 mt2 büyüklüğünde olması beklenen ofislerin iş merkezi olarak kullanılması bekleniyor. Proje kapsamında ofislerin büyüklükleri üzerinden bazı değişikliklerin yapılacağı ise iddia ediliyor.

Çetaş Plaza projesi kapsamında henüz bir fiyat veya ödeme koşulları hakkında bir bilgi yer almıyor. Açıklanınca güncelleme yapacağız.

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alacak ve boyuyla kendini gösterecek projede iş merkezi kurulacak. Basın Ekspres Yolu’nun üzerinde yer alacak projenin adı ise Çetaş Plaza olarak belirtildi. Tamamı iş merkezi olması beklenen projedeki çalışmalar henüz dahi devam ediyor. 10 katlı ve tek blok olmasıyla her katın 600mt2 olması öngörülüyor

Proje başlangıç tarihi ise Mayıs 2019 olarak belirtildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz