Dünyanın bu alanda düzenlenen en büyük ve en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2017 organizasyonu Dubai’de gerçekleştirildi. Organizasyonu bu sene 26

Cityscape Global 2017 Gayrimenkul Şovuna Dönüştü 
Dünyanın bu alanda düzenlenen en büyük ve en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2017 organizasyonu Dubai’de gerçekleştirildi. Organizasyonu bu sene 26 farklı ülkeden toplam 300 firma katılırken tam anlamı ile gayrimenkul şovu yaşandı. Bu sene fuara Türkiye’den de büyük bir katılım gerçekleşti ve 14 Türk gayrimenkul firması ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti. 
Türk Stantları Yoğun İlgi Gördü 
Dubai World Trade Center çatısı altında gerçekleşen organizasyonda Türk inşaat firmalarının stantları yoğun ilgi gördü. Stantlarda görevli olan çalışanlar en çok konut alanlara Türk vatandaşlığı verilmesi üzerine pazarlama yaptıkları ve yatırım için güvenli liman imajı çizilmesi dikkat çekti. 
Fuara Emlak Konut GYO Genel Müdürü olan Murat Kurum ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ de katılım göstererek inşaat firmalarına destek verdi. Özellikle de Bakan Mehmet Özhaseki’nin resmi olarak fuara katılım göstermesi ziyaretçilerin stantlara daha yoğun ilgi göstermesine neden oldu. 
Körfez’de Türk Rüzgârı Esmeye Devam Ediyor 
Bakan Özhaseki fuara katılan tüm Türk stantlarını tek tek gezerek konutlar hakkında bilgi alırken körfez ülkeleri ile Türkiye arasındaki ticaret hacminin artarak devam ettiğini dile getirdi. Mütekabiliyet yasasının hayata geçirilmesinin ardından Türkiye’nin 183 ülkede satış yapmaya başladığını hatırlatarak yabancıya konut satışının ekonomiye can suyu sağlayan son derece önemli bir kaynak olduğunu vurguladı. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.