Çocuğunuzla Beraber Büyüyen Kıyafetler Geliyor!

Bebekler dünyaya daha gözlerini açtıkları ilk andan itibaren yetişkinliğe kadar büyük bir hızla büyümeye ve gelişmeye devam ederler. Çocukların hızlı bir şekilde büyümesi ile beraber alınan kıyafetler sürekli olarak küçüldüğü için yenilenmek zorundadır. Büyük bir zevkle alınan çok beğenilen kıyafetler bile kısa bir süre sonra küçülmekte bu da bebeklerin ya da çocukların bu kıyafetleri doya doya giymelerini engellemektedir.

Çocuklar İçin Küçülmeyen Kıyafetler Geliyor

Teknoloji sürekli olarak gelişmeye devam ederken yaşanan bu gelişme günlük hayatta da işlerin kolaylaşmasını sağlıyor. Yaşanan sorunların çözümüne yönelik olarak yeniliklerde hayata geçirilirken bunlardan biride çocukla beraber büyüyen kıyafetler olarak öne çıkıyor. Bu alanda yaşanan sorunları gören şirket üretmiş olduğu Petit Pli ile büyük bir yeniliğe imza atıldı. Esnek yapısı ve özel katlama sistemi sayesinde çocuğunuz büyüdükçe kendisi de büyüyecek olan kıyafetlerin üretilmesine geçilecek gibi görünüyor.

4-36 Ay Arası Çocuklar İçin Kullanılacak

Bebeklerin en hızlı geliştiği dönemler arasında yer alan 4-36 ay arası bebekler için özel olarak tasarlanan Petit Pli su geçirmez özelliği bulunan bir yağmurluk tasarımı. Dışarı çıkarken giyilmesi üzerine özenle hazırlanan tasarım alt ve üst olmak üzere 2 parçadan oluşuyor. Yağmurun yanı sıra rüzgâra karşı da koruma sağlayan kıyafet katlamalı kumaşı sayesinde çocuğunuzla beraber büyüyor ve değiştirmenize gerek kalmadan uzun süre kullanılabiliyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz