Küçük Daire Dekorasyonu

Küçük bir eve sahipseniz ya da küçük bir oturma odasına ve diğer odalara uygulamanız gereken yöntemlerden ilki mobilya seçimidir. Odanız küçük ama büyük dekorasyonlara imza atarsanız oda içinde sizin de gelen misafirlerin de ruhu daralır.

ev dekorasyonu

Odanız küçük olsa da ferah bir ortam oluşturmak sizin elinizde. Yatak odası, banyo, mutfak, oturma odası alanını fonksiyonel ve modüler mobilyalardan yana kullanmalısınız. Küçük bir alana sahip olduğunuz için odada küçük bir halı, masa ve koltuk kullanmanız yeterli olacaktır. alanın çok boş olduğunu hissediyorsanız büyük eşyalarla değil küçük eşyalarla dizayn edin. Renk seçimi de çok önemli olacaktır, ferah bir görüntü oluşturmak için açık renkleri tercih edin.

ev dekorasyonu
ev dekorasyonu

Mobilya Fikirleri

Küçük daireler içinizi sıkıyor size dar geliyor olsa da, o ev içinde az kişi yaşıyorsa kira açısından rahat olursunuz. Büyük eve yatıracağınız parayı küçük evde vererek kalan parayı diğer ihtiyaçlarınıza göre harcarsınız. Sadece kiradan değil içerisine alacağınız az eşyadan da avantaj sağlamış olursunuz.

Mobilya seçiminde uygulamanız gereken küçük ve hafif mobilyalar seçiminde bulunmanızdır. Renk konusunda da açık tonları tercih eder odanızı ferah yapmış olursunuz. Odada fazlalık oluşturacak eşyalardan kaçınmanızı da tavsiye ederiz. Koyu renk seviyorsanız da mobilyanız koyu olsa da halı seçimi perde seçimi gibi seçenekleri açık tercih edin. Çünkü koyu renk odanız küçük olduğu için daha da boğabilir.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz