Deniz İstanbul Konut Projesi

Denize cepheli konut projesi almak isteyen kişilere hitap eden Deniz İstanbul projesi toplamda 1 milyon 200 bin metrekarelik dev bir arazi üstünde yükseliyor. Projeyi diğer projelerden ayıran en önemli özellik konut üretiminin yanı sıra projede hastane, okul, otel, deniz kenarı restoranlar ve alışveriş merkezini de barındırması olarak öne çıkıyor.

Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen projede 4 bin 619 adet konut üretilirken konut fiyatları 395 bin liradan başlıyor. Konutlarda uygulanan en yüksek satış fiyatı ise 792 bin liraya kadar çıkarken konutlar 5 kat ya da 8 kattan oluşan bloklarda yer alıyor. Projede yer alan konutların teslim tarihi seçilen konut tipine göre belirlenirken en geç projenin 2021 yılında tamamlanması bekleniyor.

Deniz İstanbul Konut Projesi İstanbul Konut projeleri arasında Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz