Dev Kampanya! 1.750 İndirimle Konut Satışı Yapılacak

Konut satış rakamlarını arttırabilmek için düzenlenen konut seferberliği için yeni bir kampanya düzenleniyor. 2018 yılının ilk günü ile birlikte başlatılan yeni kampanya ile beraber sadece yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunmasına imkân sağlanacak. Kalan tutar ise faizsiz konut kredisi desteği ile 84 aya kadar vadeli olarak ödenebilecek.

Faizsiz Konut Kredisi Desteği İle Aylık Ödemeler Azaltılacak

Sektörün önde gelen markaları tarafından düzenlenen yeni kampanya kapsamında tüketicilere faizsiz konut kredisi desteği verildiği için aylık ödemeler otomatik olarak düşürülmüş oluyor. Örneğin 300 bin liralık konut satın almak isteyen kişilerin bankalardan konut kredisi kullanmaları halinde ödemeleri gereken aylık taksit tutarı 4 bin 750 lira olarak hesaplanırken faizsiz konut kredisi desteği sayesinde bu rakam 3 bin liraya gerileyecek. Yani konut taksitlerinin ödemesi otomatik olarak 1.750 lira indirim görmüş olacak.

Kampanya Sadece 3 Ay Devam Edecek

Faizsiz konut kredisi desteği ile konutlarını satışa sunacak olan firmalar kampanyanın sadece 3 ay devam edeceğini belirtiyor. Kampanya diğer kampanyalardan farklı olarak Emlak Konut GYO çatısı altında düzenlenmeyecek ve her firma kendi inisiyatifi dahilinde kampanyaya katılmaya karar verecek. Faizsiz konut kredisi kullanım imkanı sunulması sayesinde tüketiciler bankalara ödemiş oldukları yüksek konut kredisi faizi yükünden kurtulmuş olacak ve çok daha uygun koşullarda yeni evlerinin anahtarlarını ellerine almış olacaklar.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz