Devremülk Mağdurları Arasına Girmemek İçin Bunlara Dikkat Edin

Devremülk satışları ülkemizde son derece yüksek bir sayıda yapılırken ne yazık ki bu yüksek işlem hacmi dolandırıcıların da iştahlarını kaybediyor. Özellikle de temel atıldıktan sonra yarım kalan projelerin sayıları dikkat çekerken “bedava tatil kazandınız” mesajları dolandırıcıların en çok kullandıkları yöntemler arasında yer alıyor.

Caprice Gold Yarım Kalan Projeler Arasından En Çok Bilineni 

Yarım kalan projeler denildiği zaman akla ilk gelen projeler arasında Jet Fadıl olarak ta bilinen Fadıl Akgündüz tarafından Bayrampaşa’da inşasına başlanan ve pek çok kişinin yoğun ilgi gösterdiği Caprice Gold yer alıyor. Yaklaşık 5 yıl önce temeli atılan Caprice Gold İstanbul son durum incelendiğinde ise projenin Haziran ayında teslim edileceği iddiaları görülüyor. Ancak projede yer alan hem devre mülk hem de devre satışları esnasında çeşitli usulsüzlükler yapıldığı iddiaları bulunuyor.

Tekne Turunda Dolandırıldım

Devremülk satışında dolandırılan kişiler arasında yer alan Emrah Kılıççı yaklaşık 5 bin liralık senet imzaladığını dile getirerek tekne turunda dolandırıldığını iddia etti. “Bedava tatil kazandınız” şeklinde arandıklarını ve bunun için düzenlenen tekne turuna davet edildiklerini belirten Kılıççı Üsküdar’da düzenlenen bu tur esnasında senet imzaladıklarını dile getirdi. Atılan imzaların ardından 5 sene olmasına rağmen hiçbir şekilde hiçbir imkândan yararlanamadıkları bir de bunun üstüne evlerine icra kağıdı geldiğini belirterek durumun vahametini ortaya koydu.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM


  1. Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'td_comment' not found or invalid function name in /home/emlakdanismanlar/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 8274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz