Doğalgaz Acil Hattı

Konut ve iş yerlerinde meydana gelebilecek olan acil durumlarda aranabilecek doğalgaz acil hattı bulunuyor. Doğalgaz ile ilgili herhangi bir sıkıntının oluşması durumunda aranması gereken hat arandığında gerekli bilgilerin verilmesi, gerekli önlemlerin alınmasını kolaylaştırıyor.

Doğalgaz Acil Numarası

Mesken ve iş yerlerinde ocak ve ısınma gibi ihtiyaçları karşılayan doğalgaz için abonelik, bulunulan şehrin doğalgaz dağıtım şirketine gerekli belgeler ile başvuru yapılarak alınabiliyor. Meskende ya da iş yerinde doğalgaz ile ilgili herhangi bir sıkıntı meydana geldiğinde doğalgaz acil hattının aranması gerekiyor. Doğalgaz acil numarası 187 olup, arandığında gerekli bilgilerin verilmesi; kolayca yardım alabilmeyi sağlıyor.

Doğalgaz Acil Hattı Arandığında Yapılması Gerekenler

– Öncelikle kişi, ulaşabiliyor ise faturasında ya da sayacı üzerinde bulunan tesisat numarasını, doğalgaz acil hattına belirtmelidir. Tesisat numarasının belirtilmesi takdirinde iletişim bilgilerine çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılması mümkün olur ve belirlenen adrese çok daha kısa sürede, daha sağlıklı bir şekilde ulaşılır.

– Kişi; adını, soyadını ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerini vermelidir.

– Doğalgaz acil hattını arayan kişi, yapmış olduğu ihbara konu olan bölgenin adresi belirtilmeli, gerekirse adres tarifi yapmalıdır.

– Doğalgaz acil hattına yapılan ihbarla ilgili gerekli bilgiler verilmeli, detaylı bir şekilde açıklanmalıdır.

– İGDAŞ Acil Müdahale Ekibinin gelmesi takdirinde kendilerine bilgilendirme hususunda refakat edilmelidir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz