Dolar kurunun engellenemez yükselişi devam ederken kurun düşmesini sağlamak amacı ile alınabilecek önlemler arasına yer alan dolar bozdurma çağrısı yurtta yankılanmaya devam ediyor

Dolar Bozdurma Çağrısı Yurtta Yankılanmaya Devam Ediyor 
Dolar kurunun engellenemez yükselişi devam ederken kurun düşmesini sağlamak amacı ile alınabilecek önlemler arasına yer alan dolar bozdurma çağrısı yurtta yankılanmaya devam ediyor. Bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan “elinizdeki dolarları bozdurun” çağrısı ile pek çok kişi dolarını bozdururken aynı zamanda Adıyaman’da da olduğu gibi vatandaş dolarını bozduran kişilere çeşitli avantajlar da sunuyor.
Emlakçı Dolar Bozduran Müşterisinden Komisyon Almayacağını Duyurdu 
Türk insanının duyarlılığını göstermesi açısından son derece önemli olan son olay Adıyaman’da yaşandı. Geçimini emlakçılık yaparak sağlayan ve Adıyaman Hastane Caddesi üzerinde yer alan bir emlak dükkânı bulunan Yusuf Yükçü döviz bozdurma kampanyasını desteklemek amacı ile 20 bin dolarını bozduran ve ilgili makbuz ile bunu kanıtlayan kişilere ücretsiz emlakçılık hizmeti vermeye karar verdi. Dükkânının camına yazdığı ilan ile bunu duyuran Yükçü çevre esnaf arkadaşlarından da destek gördü. 
Doların Yükselmesi Hepimizi Olumsuz Etkiliyor 
Dolar kurunda yaşanan yükselişin tüm esnafı olumsuz etkilediğini belirten Yusuf Yükçü uzun vadede mutlaka bundan vatandaşın da olumsuz etkileneceğini belirterek herkesin elinde bulunan dolarlarını bozdurmasını istedi. Bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan dolar bozdurma kampanyası çağrısının millet olarak birlik ve beraberlik günü olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirten Yükçü çağrının Adıyaman’da oldukça etkili olduğunu söyledi. Kampanyanın tüm yurtta daha da katlanarak artan bir ilgi ile devam etmesi bekleniyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.