Bursa’nın Yeni Yaşam Alanı “DownTown Bursa” Konut Projesi

Bursa’nın en büyük konut projelerinden biri olarak öne çıkan DownTown Bursa konut projesi içerisinde rezidans daireler, ofisler alışverişe merkezi, müze ve otel gibi çok sayıda farklı üniteyi barındırıyor. Son dönemin en popüler konut projesi konsepti olan karma proje konseptinin işlendiği projede 668 adet konut üretiliyor. Üretilen konutlara ek olarak projede ofis, cadde mağazaları ve alışveriş alanlar gibi çok sayıda ünite bulunuyor.

Her Biri 14 Katlı Olan 10 Blok Üretilecek

Toplam projenin yüzde 65 gibi son derece büyük bir bölümü yeşil alana ayrılırken proje her biri 14 katlı olarak tasarlanan 10 bloktan oluşacak. Proje Bursa’nın tam kalbinde yer alan ve eskiden Pars Kiremit Fabrikası’nın bulunduğu arsada yer alıyor. Projeyi bu kadar değerli kılan özelliklerinden biride projenin ulaşım açısından son derece uygun bir konumda yer alması ve İzmir, Ankara, İstanbul ve Mudanya yolları için kesişme noktasında bulunması. Proje Downtown House Pars Evleri ve Downtown Resıdence Olmak üzere iki konsepte üretiliyor.

Downtown House Pars Evleri

444 adet konutun satışa sunulacağı projede 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 dubleks daire, 5+1 dubleks daire ve 6+2 villa dairelerden oluşacak. Toplamda 7 blokta yükselecek olan projede House Flat tipi daireler üretilecek. DownTown Resinadce konut projesinde ise 3 blokta 224 adet daire satışa sunulacak. Projede yer alan konutlar 477 bin liradan başlarken 2 milyon lira seviyesine kadar yükseliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz