Bakan Kurum Açıkladı Dünyada En Çok Yardımı Yapan Ülkeyiz!

 

Hazreti Mevlana’nın 745. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında Konya’da programlara katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıklama yapmış olup, yapılan açıklamada ise milli gelirimize göre en çok yardımı yapan ülkeyiz diyerek belirtti.

 

Bakan Kurum 745. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenine Katıldı!

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hazreti Mevlana’nın 745. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenine katılmış olup, bu katılım sırasında ilk olarak Şems-i Tebrizi Hazretlerinin Türbesi’ni ziyaret etti. Daha sonra ise programı gereğince Ziyareti ve Selam Vakti Yürüyüşü ile birlikte Nevbe Merasimine katıldı. Son olarak ise Mevlana Türbesin de yapılan Gülbang Duasına dahil oldu.

 

Kurum Tören Sonrası Konuşma Yaptı!

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tören sonrasında açıklamalarda bulunmuş olup, yapılan açıklamada ise ilk olarak bu önemli gün hakkında konuşmuş olup, daha sonra ise konuşmasında dünya üzerinde pek çok mazlum insan olduğunu ve bu insanlara yardım eden pek çok ülke olduğunu söyledi. Daha sonra ise milli gelirimize göre en çok yardım yapan ülke olarak Türkiye’nin olduğunu açıkladı. Hazreti Mevlana’nın torunları olarak bununla gurur duyduğunu belirten Bakan Kurum, Cumhurbaşkanımız dünya mazlumların lideri olduğunu belirtti. Bu törenin ise ülkemize ve dünyaya hayırlara vesile olmasını dileyerek 2019’un dünyaya ve ülkemize barış ve huzur temenni ederek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz