Dünyanın En Dar Evi Olarak Bilinen Keret House Ziyaretçileri Kabul Ediyor

Dünyanın en dar evi olarak bilinen Keret House, 8-9 Nisan tarihlerinde ilk kez ziyarete açıldı. Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan, dünyanın en dar evi Keret House içerisinde bulunan en dar alan 92 cm olup, en geniş alanı ise 153 cm olarak bulunuyor.

Ziyaretçiler ilk kez 8 ve 9 Nisan tarihlerinde, dört kişilik gruplar halinde eve girerek inceleme fırsatı buldu. Ziyaret süreleri 10 dakika iken, giriş ücretleri ise kişi başına 20 PLN olarak belirlendi.

Polonyalı Mimar Jakub Szczesny tarafından tasarlanmış olan ev, Varşova’da iki bina arasında bulunan boşlukta yer alıyor. Dünyanın en dar evi için bir sonraki ziyaret günlerinin Mayıs ayında olması bekleniyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz