Dünyanın en pahalı dairesi kısa süre önce satıldı. 238 milyon dolara satılan ev görenleri şaşırtıyor. Büyük ihtimal sizin bundan haberiniz belki de yoktu. Ancak ev mükemmellikle bürünmüşken, yinede 238 milyon dolar edip etmeyeceği merak konusu oluyor. Hadi gelin eve beraber bakalım.

9.9 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin 45’inci ismi olan Ken Griffin işine yakın olmasından dolayı ABD‘nin en pahalı evini kısa süre önce satın aldı. Tam 238 milyon dolara satın aldığı ev hakkında Wall Street Journal’ın haberine göre ünlü yatırımcı Ken Geriffin 238 milyon dolar ödemiş ve ABD’nin en pahalı evini almış durumda.

Ev hakkında satış detayları şuan için gizli tutulurken, çatı katı olan dairenin 220 Central Park Güney adresinde yer aldığını belirtelim.

İşe yakın bir ev arıyormuş!

Citadel’in sözcüsü kısa süre önce evi satın aldığını doğruladı. Beraberinde ise patronlarının çok uzun zamandır 426 Park Avenue adresinde işine yakın bir ev arayışı içerisinde olduğunu belirtti.

238 milyon dolarlık çatı katı henüz daha inşaat halinde. Evin tamamlanmasından sonra 2000 metrekare olacağı öğrenildi. Forbes‘un listesine bakıldığında ise Giriffin’in 9.9 milyar dolarlık serveti ile en zengin 45. kişi oluyor. Böyle bir zenginlik olunca mı böyle bir ev aldığı, yoksa cidden işine yakın olsun diye en pahalı evi aldığı merak konusu oluyor.

Peki siz sırf işinize yakın diye en pahalı evi alır mıydınız?

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz