Eminevim İle Faizsiz Ev Alma Dönemi Devam Ediyor!

Herkes başını sokabileceği bir evinin olmasını ister. Bu isteğin yerine getirilmesi için ise birçok farklı yol vardır. Peşin parayla ev satın almak, banka kredisiyle ev sahibi olmak veya alternatif yollar tercih etmek akla ilk gelen seçeneklerdir. 26 yıldır yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Eminevim, peşinat ödemeden, faizsiz ev alma fırsatı sunuyor.

Ev almanın en kolay yolu” mottosuyla yola çıkan Eminevim, katılımcıların bir araya gelmesi ve bu katılımcıların birbirine destek olmasıyla gerçekleşen bir sistemdir. Dayanışma usulüne göre işleyen bu sistemde üyeler arasında hakkaniyetli bir imece vardır.

Hanımlar arasında gerçekleşen altın günlerini herkes bilir. Altınlar her ay bir kişide toplanır ve bu sayede herkesin eline yüklü miktarda altın geçmiş olur. Tıpkı altın günlerinde olduğu gibi Eminevim sisteminde de 40 ila 120 kişilik gruplar vardır. Ödeme planları birbirine eşit veya yakın olan kişilerden oluşan bu gruplarda yapılan çekilişlerle bir kişinin evi alınmaktadır. Sırayla herkes ev sahibi olmaktadır. Belli sürelerde yapılan çekilişler sonucunda üyeler kendi istedikleri bölgede ve kendi istedikleri evi alarak ev sahibi olurlar. Faiz ödemeden ve peşinatsız ev sahibi olmak için tercih edilen ve avantajlı ev sahibi olmayı sağlayan Eminevim’de birçok farklı ev sahibi olma sistemi bulunmaktadır.

Ödeme Planlarını Kendiniz Belirleyin

Eminevim sisteminde tüm metrikleri siz belirlersiniz. Türkiye’de dilediğiniz bölgeden ve şehirden ev satın alabilir, ödeme planınızı bütçenizi ve harcamalarınızı dikkate alarak kendiniz belirleyebilirsiniz.

Eminevim’de farklı yollardan ev sahibi olabilirsiniz. Örneğin dilerseniz peşinatsız ev sahibi olmayı tercih edebilirsiniz. Bu hizmette hiçbir ön ödeme gerekmez. Sadece organizasyona katılmak için katılım paylarının ödemeniz yeterlidir. Bu ödeme sisteminde almayı düşündüğünüz evin genel tutarı aylık taksitlere bölünür. Taksit ödeme sürecinde ise belli dönemlerde çekilişler yapılır ve kişilerin evleri teslim edilir.

Kimi katılımcılar çekilişte sona kalma korkusu yaşayabilir. Ancak belli sürelerden sonra evlerine geçememiş kişiler için farklı ödeme kolaylıkları ve üyeler arasında destek programları oluşmaktadır. Çekilişlerde ilk çıkan kişi de sona kalan kişi de aynı şekilde avantajını sürdürmektedir.

Türkiye’nin Her Yerinden Ev Sahibi Olabilirsiniz

Eminevim’de belli bir miktar peşinat ödeyip kalan miktarı taksitlendirerek de ev sahibi olabilirsiniz. Bu sistemde evin genel bedelinden peşinat tutarı çıkartıldıktan sonra kalan meblağ sizin belirlediğiniz şekilde aylara bölünür.

Eminevim’de bir diğer yöntem ise vade ortası sistemidir. Bu sistemde katılımcılar öncelikle almak istedikleri evin bedelini belirler ve sonrasında taksitleri ödemeye başlar. Taksit ödemelerinde yarı döneme gelindiğinde evler teslim edilmeye başlanır. Örneğin 60 aylık bir ödeme planında 30.aya gelindiğinde katılımcılar kendi evlerine geçebilmektedir.

Birlikten ve dayanışmadan doğan bu güç sayesinde sizler de Eminevim güvencesiyle; dilediğiniz yerden faizsiz ev sahibi olma şansı yakalayabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz