Emlak Avcıları Yarışması TV8’de Başladı 

Dünyanın farklı ülkelerinde yayımlanan ve büyük izlenme rakamları yakalayan Emlak Avcıları yarışması TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya başladı. Yeni bir format ile izleyicinin karşısına çıkan yarışmada her hafta 3 emlakçı yarışacak ve haftanın sonunda kazandıkları puanlamalara göre 10 bin liralık para ödülü kazanacaklar. Emlakçılar her gün farklı bir çiftin ev taleplerini karşılamaya çalışacak ve hem yaptıkları sunumdan hem de elde ettikleri başarılardan puanlar kazanacak.

Müşterinin Talebini Karşılayan 3 Puan Kazanacak 

Yarışmanın formatına göre her gün gösterilen evi beğenilerek tutulan emlakçı 3 puan kazanacak. Yine yaptığı sunum beğenilen emlakçı da günü 1 puanla kapatacak. Pazartesi gününden Cuma gününe kadar sürecek olan yarışmada 5 gün boyunca en çok puanı kazanan emlakçı haftayı birincilik ile kapatarak 10 bin liralık para ödülünü kazanmaya hak kazanacak. Her hafta başında emlakçı yarışmacılar yenilenecek ve format bu şekilde ilerleyecek.

İzlenme Oranları İçin Beklenti Büyük 

Şimdiye kadar yayımlandığı tüm ülkelerde yüksek oranda izlenme başarısı yakalayan programın Türkiye’de de aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu oldu. Yarışma şu anda sabah kuşağında ekrana geliyor ve her gün saat 10:45 itibari ile izleyici ile buluşuyor. Bu yayın saatinde diğer kanallarda kemikleşen ve son derece yüksek izlenme oranlarına sahip olan programların bulunması büyük bir handikap olarak görülse de ilerleyen günlerde programın kendi izleyici kitlesini oluşturması bekleniyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz