Emlak Bankası Yeniden Geliyor!

 

Emlak Bankası, eskiden faaliyette olup, kapatılmıştır. Şimdiler de ise yeniden açılması ve faaliyete geçmesi planlanmaktadır. Yeniden faaliyete geçecek olan Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın faaliyete geçmesinin ardından ilk müjde olarak kredi imkanını gündeme getirmiştir.

Faaliyete geçmek için hazırlanan Emlak Bankası, ilk müjde olarak kredi konusunu işaret ederken, Zeki Sayın makine, güneş paneli ve rüzgar pervanesi gibi projeler için teminatsız kredi imkanı sunacaktır. Bu projeler için de aynı zaman da Türkiye’de üretilenlere kaynak olarak atıl arazilerin kullanılacağı konusuna değindi. Hatta bu projelerinin yürümesi durumu söz konusu olduğunda ise bünyemizde bulunan hisseleri satacağız diyerek olumlu bilgilere yer verdi.

 

Emlak Bankası Faaliyete Geçiyor..

 

Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre bu sefer oldukça güçlü olacaklarını beyan ederken, 200’ün üzerinde bünyemizde personel çalıştıracağız ve daha güçlü olacağız diyerek bu seferki umutlarını paylaştı. Aynı zaman da o zamanlarda ellerinde hiçbir gayrimenkul bulunmadığını hatta ödenmemiş kredilerinin olduğunu söyledi. Fakat bu sefer ödenmemiş kredileri tahsil ederek işe başlayacak olup, hazineye bulunmakta olan borcumuzu kapatacağız. Şuanda Anadolu Bankası ile ilgili sorun olduğunu onu çözümleyerek ilk işe başlayacağız dedi. Daha sonra ise bu sorunları arkada bırakarak burayı oldukça canlı şekilde bir şekle getireceğiz dedi. Sayın, aynı zaman da benim kafamdaki model en baştan berri bu şekilde diyerek cümlelerini tamamladı.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz