Taşınmaz Ticareti Yönetmenliği’nin yürürlüğe girmesiyle beraber, bütün emlak danışmanlarının bulunduğumuz 2019 yılının son gününe dek Mesleki Yeterlilik Belgesi alması artık şart. Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği kapsamında, tüm emlak danışmanlarının 2019’un son gününe kadar alması mecbur olan “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almak artık şart oluyor. Peki nasıl alınır ve sınav giriş ücretleri nasıl olacak?

Emlak piyasasının gelişimi için yatırımlarını eksik etmeyen ve işbirliği devam ettiren Hürriyet Emlak, iş ortakları için sunmuş olduğu güzel paketlerle sektörün gelişmesine yardımcı olmaktan kaçınmıyor. Hem de iş ortaklarına kazandıracak bir çok teklifte bulunuyor.

Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği yürürlüğe girince, bütün emlak danışmanlarının bu yılın sonuna dek Mesleki Yeterlilik Belgesi alması şart oluyor. Emlak Danışmanı yada Sorumlu Emlak Danışması belgesi almak isteyen adayların hem teorik hem de performans sınavlarından geçmesi yani başarılı olması gerekmektedir.

Sınav giriş ücreti konusunda destek büyük!

Adaylar için 20 farklı şehirde sınav merkezi bulunan Universal Belgelendirme işbirliğiyle basit bir şekilde kendi şehri veya yakın şehirde sınava katılabilirler. Universal Belgelendirme kapsamında olan Mesleki Yeterlilik Belgesi tüm ortaklarına desteğini esirgemeyecek olan Hürriyet Emlak, turbo paket ve hediyeli paket gibi sınav giriş hakkı seçeneklerini sunuyor.

Sınav giriş haklı üyelik paketi kapsamında 900 TL’lik sınav giriş ücreti karşılanacak ve Mesleki yeterlilik sertifikalı turbo paketinde ise üyelerin sınav giriş hakkı 5 adet 1 hafta öncelikli listeleme hizmetiyle 2395 TL yerine 1200 TL oluyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz