Emlak danışmanı olarak, artık özgür bir girişimcisiniz . O sebeple gelir ve giderlerinizi cok iyi planlamanız gerekir . Temkinli olmazsanız para gelir ve geldiği buna benzer gider

Emlak Danışmanlığı ve Girişimcilik
Emlak danışmanı olarak, artık özgür bir girişimcisiniz . O sebeple gelir ve giderlerinizi cok iyi planlamanız gerekir . Temkinli olmazsanız para gelir ve geldiği buna benzer gider . 
Başlangıc aşamasında bunyesinde calışacağınız şirket size bazı katkıları sağlayabilir . 
Ama temel masraflarınızı kendiniz karşılayacaksınız . Yol , telefon , yemek ve bunun buna benzer giderlerinizi hesaplayın ve ciddi bir butce oluşturun . Bunun yanı sıra kartvizit , branda ve kişisel tanıtım dokumanlarını da odeyeceksiniz . Bu da cebinizde ortalama 5 . 000TL para bulunması anlamına gelir ki; işin butunune ve elde edeceğiniz kazanclara bakıldığında bu kadar kucuk bir sermaye ile seyyar satıcılık bile yapamazsınız . 
Tutumlu olmayı en başından oğrenin ve harcamalarınız konusunda kendinizi dizginleyin . İleride cok faydasını goreceksiniz .

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.