Kararınızı verdiniz . Bundan sonra büyük heyecanların ve son derece karlı ama bir o kadar da zorlu bir piyasanın içinde olacaksınız . Gayrimenkul işindeki başarınız , tamamen siz

Emlak Danışmanlığına İlk Adım

Emlak Danışmanı Olarak Kariyer Yapmak
Kararınızı verdiniz . Bundan sonra büyük heyecanların ve son derece karlı ama bir o kadar da zorlu bir piyasanın içinde olacaksınız . 
Gayrimenkul işindeki başarınız , tamamen sizin performansınıza bağlıdır . Yazgınız sizin elinizde , amiriniz yok , sizi patron yapacak müşterileriniz var… Beceri ve yeteneklerinize , hırsınızı , hevesinizi ve azminizi ekleyince bakın nasıl harikalar yaratacaksınız . Yeni işinizde ilk birden çok gün belki de birden çok hafta işe ve ortama uyum sağlamak için gayret edin . Gözlemleyin , gözlemleyin . 

Motivasyon ve zaman kaybı yaşamamak
için en hızlı şekilde temel eğitimleri almalısınız… Tanıdığınız herkese yeni işinizden söz edip , destek istemelisiniz… ve… işinizi planlamaya başlamalısınız…
Eski işinizde edindiğiniz tecrübeler , geçmişte aldığınız eğitimler , seminerler , tanıdıklar , eski iş arkadaşları ve sahip olduğunuz her şey sizin yeni sermayeniz olacak ve başarı zeminini hazırlayacaktır . Temel eğitimleri aldıktan sonra , hazır olduğunuza emin olmak için , çalıştığınız ofiste yakınlık kurduğunuz diğer temsilcilerden küçük destek ve katkılar isteyebilirsiniz . 
Kimse sizi geri çevirmez . Eğitime ek olarak , ofiste geçen zamanlarınızı kendi veri tabanınızın oluşumu için harcamalı , ilk adımlarınız için planlar yapmalısınız . Bilgisayar eğitiminizi , teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirmeye devam etmelisiniz . Yardıma ihtiyacınız olursa; başta ofis sahibi olmak üzere herkes size destek olacaktır .

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.