Emlak Haberleri

En güncel emlak haberleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Yeni çıkan haberler, mevzuat değişiklikleri, emlakçılık ile alakalı güncellenen-eklenen yasalar, inşaat haberlerine yer verilmektedir

Bakanlık Pendik- Halkalı Banliyö Hattı İçin Tarih Verdi!
Bakanlık Pendik- Halkalı Banliyö Hattı İçin Tarih Verdi!   Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Pendik ile Halkalı arasında banliyö hattı yapılacağı yönünde açıklamalar da bulunurken, bu hat için tarih..
3 Katlı Tünel Projesinde Tarih Netlik Kazandı
3 Katlı Tünel Projesinde Tarih Netlik Kazandı   Karayolu ve Metro ağının ortak bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayacak olan Büyük İstanbul Tüneli Projesi tarafından Aralık ayında çıkarılacak olan ihalenin 10..
İmar Barışı ile Birlikte Gayrimenkullerde Yüzde 10 Artış
Gayrimenkullerde Yüzde 10 Artış   Türkiye’de faaliyete geçirilen imar barışı sürecinde tam 13 milyon konut imar barışı kapsamına giriyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde 2 ay da uzatılan imar barışı süresi..
İstanbul’da Ev Vaadi ile Dolandırıcılara Büyük Operasyon!
İstanbul’da Ev Vaadi ile Dolandırıcılara Büyük Operasyon!   İstanbul üzerinde ev sahibi olmak isteyen düşük ve dar gelirli kişilerin hayallerini kullanarak onlara ev vaadi vererek dolandıran şebeke büyük bir operasyon..
Hazineye Ait Araziler İçin Son Günler
Hazineye Ait Araziler İçin Son Günler   Hazineye ait olan arazilerin yarı fiyatına kiralanması konusu geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş olup, birçok çiftçinin yüzü güldü. Gelen haberlere göre hazineye ait 3.4..
200Bin Kişiye İş Kapısı Bedelsiz Arazi
200Bin Kişiye İş Kapısı Bedelsiz Arazi   512 ilçeyi kapsayacak olan bedelsiz arazi konusu gündemi değiştiren konular arasında yer almakta olup, bu fırsat 200 bin kişiye iş kapısı olacak. Organize..
İstanbul Arap Yatırımcıları Misafir Ediyor
İstanbul Arap Yatırımcıları Misafir Ediyor   Arap yatırımcılar 19 ve 22 Kasım tarihleri arasında İstanbul’a geliyor. Sebebi ise Yatırım fırsatlarından faydalanmak istemeleridir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak için belirlenen gayrimenkul yatırımının..
Kurum : Gayrimenkulde Gerçek Değer Üzerinden Satışı Değerlendirdi
Gayrimenkulde Gerçek Değer Üzerinden Satış!   Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, geçtiğimiz günlerde medyaya düşen ve bu konuda oldukça ses getiren gayrimenkulde gerçek değer üzerinden satış konusunda açıklamalarda bulundu...
Sabiha Gökçen Havalimanı-Tavşantepe Raylı Sistem Metro Hattı Açılışı
Sabiha Gökçen Havalimanı-Tavşantepe Raylı Sistem Metro Hattı Açılışı Uçak ile seyahat gerçekleştiren kişiler için ulaşımın kolaylaşması amacı ile projelendirilmiş ve yapımına başlanmış olan Sabiha Gökçen Havalimanı-Tavşantepe raylı sistem metro hattı,..
Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor!
Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor!   Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçtiğimiz günlerde yaptığı toplantıda açıklamalarsa bulunmuş olup, yaptığı açıklamalarda Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili de..