Emlak sitelerinde yayınlanan ilanlara gün içerisinde yüzlerce müşteri tarafından arama geliyor. Bu konuya emlakçılar çok fazla alışık. Açık konuşmak gerekirse, almak, satmak veya kiralamak isteyen vatandaşların emlak sitesinde geçirmiş oldukları zaman çok önemlidir. 

Bu bakımdan müşteriler ilgisini çeken ve daha yakından görmek isteyecekleri ilanları bulmak istiyor. Emlak danışmanları da aynı şekilde yayın yaparak daha fazla kişiye ulaşıp hemen satmak veya kiralamak istiyor. Peki danışmanların daha fazla müşteriye hitap edebilmesi için ne yapması gerekiyor?

Güzel fotoğraf çek, satışı veya kiralama sürecini hızlandır!

  • Emlak sitenizde yayınlamış olduğunuz ilanlarda çok fotoğraf kullanmak işe yararken, kaliteli ve doğru açıdan çekilen fotoğraflarda müşterileri etkiliyor.
  • Az fotoğraf çekmeyin, çok sayıda fotoğraf daha fazla detay sunmasıyla, kişinin ilgisini çekecek çok detay süreci hızlandıracaktır.
  • Emlak ilanlarında, her yeri ince ayrıntısına kadar çekin.
  • Bütün fotoğraflar çekici görünürken, odalar veya bölümler temiz olmalı.

Emlak ilanını inceleyen müşterilere güven vermelisiniz!

  • Danışmanların müşteriler ile kuracağı güven ilişkisi çok önemlidir. Çünkü alıcıların veya kiracıların size olan güveni süreci hızlandıracaktır.
  • İlk gelen müşteri sizin güvenilir olmanıza inanması gerekiyor. İnanırsa süreç kendiliğinden noterde bitecektir.
  • İlandaki evin konumu doğru işaretlenmelidir. Ne kadar doğruysa, o kadar güven artacaktır.

İlanda gayrimenkulün özelliklerinin hepsini yazın.

  • Başarılı ve güvenilir emlak danışmanı gayrimenkulü ilana sunarken, her detayını birebir yazmalıdır.
  • Satılacak veya kiralanacak evi siz bir alıcı gözüyle çekici gelmesi için üşenmeden her detayını yazmalısınız ki, kiralayan veya alıcının tam bilgiyi alabilsin.
Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz