İnşaat firmalarının ekonomiyi güçlendirmek ve elde kalan konut stoklarını eritmek için başlattıkları 20 yıl vadeli düşük faizli konut satışları kampanyası tüm yurtta büyük ilgi gör

Emlak Konut 5 Günde 650 Milyon Liralık Satış Yaptı 
İnşaat firmalarının ekonomiyi güçlendirmek ve elde kalan konut stoklarını eritmek için başlattıkları 20 yıl vadeli düşük faizli konut satışları kampanyası tüm yurtta büyük ilgi görmeye devam ediyor. Markalı konut projeleri için düzenlenen kampanya ile büyük çıkış yakalayan Emlak Konut GYO kampanya kapsamında 5 günlük süre içerisinde 690 konut satışı gerçekleştirerek toplamda 650 milyon liralık ciro yapmayı başardı. 
Satış Kotaları Dolmaya Başladı
Pek çok konut firmasının ellerinde bulunan konut stokunun yüzde 20’si oranında konutla katılımda bulunduğu kampanya büyük ilgi görmeye devam ederken bazı firmalar konut stoklarını doldurduklarını açıklamaya başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber kampanyaya dahil edilen konut projelerinin satış ofisleri yoğun ziyaretçi ilgisi ile dolup taşarken yoğun ilgi satış olarak dönmeye devam ediyor. Ankara’da bulunan Sofa Loca projesi, İstanbul’da yer alan Batışehir projesi ve Nidapark Küçükyalı Projesi sadece 5 gün gibi kısa bir sürede kampanyaya dahil edilen stoklarını bitirdiklerini duyuran ilk projeler oldu. 
Bir Haftada 690 Konut Satıldı
Yapılan kampanya ile beraber sadece 5 günlük sürede toplamda 690 konutun satılması sektörde büyük bir sevinç yaşanmasına neden oldu. Kampanyaya katılan firmalar sürekli olarak ne kadar doğru bir karar aldıklarını gördüklerini dile getirirken konut sahibi olmak isteyen kişilere de 240 ay vadeli kredi kullanarak zorlanmadan ev sahibi olma fırsatı sunulmuş oldu. Yine kampanya kapsamında 5 yıl vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere faizsiz konut kredisi kullandırılıyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.