Ankara’nın Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Başken Emlak Konutları projesinin tanıtım toplantısında söz alan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum yeni projeleri ve

Emlak Konut GYO 2016 Hedeflerine Doğru Emin Adımlarla İlerliyor 
Ankara’nın Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Başken Emlak Konutları projesinin tanıtım toplantısında söz alan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum yeni projeleri ve 2016 yılsonu hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Dünya genelinde yaşanan genel ekonomik sıkıntılara rağmen Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak başarılı çalışmalar yapıldığını vurgulayan Kurum şirket olarak hedeflerine ulaşmak üzere olduklarını belirtti. 
Yılbaşında gerçekleştirdikleri hedef belirleme toplantısında 7,6 milyarlık ciro ve 11 bin bağımsız bölümün satışını amaçladıklarını söyleyerek sözlerine devam eden Kurum “Dünya genelinde devam eden ekonomik sıkıntılara rağmen Türk emlak sektöründe çok ciddi sorunlar yaşanmadı. 2016 yılsonu itibari ile belirlemiş olduğumuz hedeflerimize çok kolay bir şekilde ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.
Sadece son 1 aylık süreçte satışa sunulan projeleri ve bu projelere gelen yoğun başvuruları bile dikkate alındığında hedefin çok kolay tutturulabileceğinin gözle görüldüğünü belirten Kurum sadece Kasım ayı içerisinde 2.200 adet bağımsız bölüm satışı yaptıkların dile getirdi. Hatırlanacağı üzere Emlak Konut GYO Gebze projesi için Kasım ayında 2 bin bağımsız bölüm satışı için özel bir kampanya başlatmış projeye başvuruda bulunan kişi sayısı ise 4 bin 500 olmuştu. Kasım ayı sonu toplam satış verileri dikkate alındığında Emlak Konut satış cirosu 6,2 milyar liraya ulaşırken satılan toplam bağımsız bölüm sayısı ise 8.926 olarak açıklandı. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.