Emlak Konut GYO’dan Ön Ödeme Kampanyası

Emlak Konut GYO A.Ş. %20’ye varan oranlarda erken ödeme indirimi uygulamaya başladı.
Emlak Konut GYO A.Ş. konut edinmek isteyenlere 2017’nin en iyi kampanyası ile avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor.  Emlak GYO’nun belirlediği konut projelerinden daha önce konut satın almış ve halen aylık taksitleri devam eden alıcılara yönelik özel bir indirim fırsatı başlattı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna iletilen bilgiye göre, Emlak Konut GYO tarafından belirlenen 47 projeden 1 Şubat 2017 tarihinden önce konut satın almış ve halen aylık taksitleri süren bağımsız bölüm sahipleri %5 ile %20 arasından indirim şansı sunan bu kampanyadan faydalanabilecek.
01 Nisan 2017 ‘de başlayan ve 9 Haziran 2017’ye kadar sürecek bu kampanya ile ilgili şartlar Emlak Konut web sitesinde detaylı olarak duyuruldu.

Yapılan açıklamalara göre mevcut borç miktarının tamamının tek seferde ödenmiş olması kaydıyla kalan borç üzerinden %20, kalan borç tutarının %75’nin tek seferde ödenmiş olması kaydıyla kalan borç tutarı üzerinden %15, kalan borç miktarının %50 ’sinin tek seferde ödenmesi halinde ödenen tutar üzerinden %10 ve kalan borcun %25’ inin ödenmesi kaydıyla da ödenen miktar üzerinden %5 oranında indirim yapılacak.

Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen alıcıların, geçmiş dönemlere ait gecikmiş taksitleri varsa, bu kampanyadan faydalanmak için geçmiş dönem borçlarının tamamını ve borçlardan oluşan gecikme faizlerini ve ödenmemiş aidat borçları varsa bunların tamamını ödemeleri gerekiyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz