Emlak Konut Kuzey Yakası Ticarileri için Fiyatlar Açıklandı 

Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Kuzey Yakası projesi içerisinde yer alan ticari ünitelerin satış fiyatları açıklandı. İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer alan proje için satışlar tüm hızı ile devam ederken konutların yanı sıra ticari üniteler de büyük talep görmeye devam ediyor.

317 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışlar Başladı!

İçerisinde küçük bir hayvanat bahçesinin dahi yer aldığı projede toplamda 319 adet ofisin satışı gerçekleştirilirken bu ofislerin metrekare satış fiyatları ise 7 bin liradan başlıyor. Belirlenen bu fiyata göre ise projede yer alan en düşük ofis fiyatı ise 317 bin lira olarak uygulanıyor.

Satışa sunulan ofislerin fiyatları bulundukları blok, yön ve özelliklerin yanı sıra metrekarelerine göre de değişkenlik gösteriyor. Örneğin A2 blok içerisinde yer alan 2 bin metrekarelik büyüklüğe sahip olan bir ofisin satış fiyatı 14 milyon liraya kadar çıkabiliyor.

Faizsiz Kredi Desteği Sunuluyor

Peşin alımlarda indirim desteği sunulurken buna ek olarak isteyen kişilere yüzde 20 peşinat ile faizsiz kredi desteği de sağlanıyor. Yüzde 20 peşinat ödeyen kişilere 24 ay vadeli faizsiz kredi desteği verilirken yüzde 30 peşinat veren kişiler için ise vade sayısı 36 aya yükseltiliyor. 48 ay vadeli sıfır faizli kredi kullanmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken peşinat yüzde 40 olurken aldıkları ofisin yarısını peşin ödeyen kişilerin ödemeleri ise 60 aya kadar faizsiz olarak kredilendiriliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz