Emlak Konut’tan Yurt Dışında Yaşayan Gurbetçilere Ev İmkanı!

 

Emlak Konut, Türkiye’de oldukça büyük ve kapsamlı gayrimenkul yatırım ortağı olurken, son zamanlarda yaptığı çalışmalar yurt dışında yaşayan vatandaşları yakından ilgilendirmektedir. Yaptığı çalışmada ise yurt dışında yaşayan vatandaşlara ülkemizde ev sahibi olma fırsatı sunulmakta olup, Emlak Konut bu durumun ülke ekonomimize de oldukça büyük sağlayacağını dile getirdi.

Emlak konut, yaptığı son çalışmada gayrimenkul temsilcilerini, yatırımcıları ve yurt dışında ki vatandaşları bir araya getirerek, gurbetçilere ülkemizde ev sahibi olma şansını sunarken bunun avantajlarını anlattı. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, yaptığı konuşmada amaçlarının yurt dışında yaşam süren vatandaşları ülkemizde ev sahibi yapmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır diye belirtti.

Emlak Konut’tan Yeni Proje!

 

Ülkenin ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen Emlak Konut’un yeni projesi ile gündeme gelirken, gurbetçiler ev sahibi olacak olup, bu şekilde ülkemize de katkı sağlayacaklar diyerek belirttiler. 65 yılıdır vatandaşlarımızı ev sahibi yapmak için çaba gösterdik ve yapmaya da devam ediyoruz diye açıklamalar yaparken, şimdi de yeni projemiz de Emlak Konut güvencesi ile birlikte Avrupa’da yaşam süren vatandaşlara da fırsat sunmak istedik. Bu durumun yurt dışın da yaşam süren Türk vatandaşlarımızı da etkilemekte olup, onlara da yurt dışında çalışarak vatanlarında ev sahibi olma şansı sunulmaktadır. Hatta bununla ilgili açıklamalarında ise “Yatırımınızın adresi vatanınız olsun” diyerek güzel bir proje olacağını düşünüyoruz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz