Emlak Magazin

Emlak Magazain; Magazinsel değeri olan emlak haberleri ve bilgilerinin yayınlandığı sayfa. “Ali Ağaoğlunun Ne Kadar Gayrimenkulü var?” bir magazinsel emlak haberidir ve ya Ev Dekorasyonu ile ilgili bilgiler bizim için keyif verici emlak magazin haberidir. Bunaltıcı emlak haber ve bilgilerinden sıkıldıysanız bu sayfamızda nefes alabilirsiniz. Kendinize bir kahve alın ve sizi dinlendiren haberlerin keyfine varın.

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor?
İstanbullu Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?
Ev Satın Alırken Hangi Masraflar Çıkar
Çi Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor
Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor?
Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor?   Kanal D, ekranların da yeni başlamış olan Bir Umut Yeter dizisi bir dram içermekte olup, isminden de anlaşılacağı üzere umutsuzluk anında umudun doğmasını..
Dünyada En Güvenli Şehirler
Dünyada En Güvenli Şehirler   İnsanların yaşamlarında her ülkede bazı olaylar yaşanmakta olup, bu olayların temeli ise maddiyata bağlı olarak ilerlemektedir. İnsanlar için aslında güvenli bölge olarak adlandırdıkları yerlerde önemli..
Evde Hangi Eşyalar Yangına Sebep Olur?
Evde Hangi Eşyalar Yangına Sebep Olur?   Yangınların çıkma sebepleri genelde itfaiyeciler tarafından insanları bilgilendirmek sureti ile gerekli eğitimlerle desteklenmektedir. Her evde sıklıkla bulunan hiç ummadığımız eşyaların yangına sebebiyet vermesi..
Yasak Elma Dizisi Nerde Çekiliyor?
Yasak Elma Dizisi Nerde Çekiliyor?   İki sezondur FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisi, son hızı ile devam ederken, dizi hakkında birçok bilgi merak konusu olmuştur. MED yapımın..
Instagram Hikayeleri ve Gayrimenkul Sektörü
Instagram Hikayeleri ve Gayrimenkul Sektörü   Sosyal medya platformları artık hayatımızın her alanına etki etmeyi başarıyor. İş yerinde, toplu taşımada veya tatilde sosyal medyadan kopmak pek mümkün değil. Hal böyle..
Ünlülerde Konut Yatırımı Dikkatleri Çekti!
Ünlülerde Konut Yatırımı Dikkatleri Çekti!   Konutta indirim söz konusu olması nedeni ile ünlüler kazançlarını değerlendirmek amacı ile konuta yatırım yaptığı gündeme gelirken, bu aralar ünlülerin ev konusunda oldukça ilgi..
Balkonda Meyve Yetiştirmenin Püf Noktaları
Balkonda Meyve Yetiştirmenin Püf Noktaları Yoğun şehir hayatında yaşayanların doğadan uzak, doğal besinlerden yoksun kalması çeşitli alternatifleri ortaya çıkarıyor. Büyük şehirlerde doğal beslenmek neredeyse imkânsız. Doğanın bizlere sunduğu, toprak ananın..
Kızım Dizisi Nerede Çekiliyor?
Kızım Dizisi Nerede Çekiliyor? Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği Kızım Dizisi hatırlanacağı üzere 19 Eylül Çarşamba akşamı TV 8 ekranlarındaki yerini almıştı. Son yıllarda TV sektörünün Sinemaya göre daha ağırlıklı olarak..
Silikon Yastık Nasıl Yıkanır?
Silikon Yastık Nasıl Yıkanır? Yaz temizliği içerisinde kadınların en çok uğraştıkları konuların başında yastıkların yıkanması yer almaktadır. Yastıkların yıkanma şekilleri içlerindeki dolgu malzemesine göre belirlenmekte olup en kolay yıkanan yastık..
WhatsApp ile Emlak Satışlarınızı Nasıl Hızlandırırsınız?
WhatsApp ile Emlak Satışlarınızı Nasıl Hızlandırırsınız? WhatsApp, tüm dünya çapında kullanılıyor olmasıyla beraber aktif iletişimi sağlayan en önemli uygumlalar arasında baş sırada yer alır. Bireysel olarak sunduğu iletişim olanaklarının yanı..