Emlak Milyarderi Trump Tüm İşleri Kızına Bırakıyor

8 Kasım tarihinde yapılan Başkanlık yarışını kazanarak büyük bir sürprize imza atan ve resmen Amerika başkanı olmayı başaran emlak milyarderi Donald Trump 20 Ocak itibari ile tüm mali işlerinden çekileceğini duyurdu. Donald Trump yapmış olduğu açıklamada böyle bir yasal zorunluluk bulunmamasına rağmen vicdani olarak böyle bir adım atmasının gerekli olduğunu hissettiğini belirtti.

Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamalar ile oldukça ses getiren ve takipçi sayısını arttırmaya devam eden Trump asli görevinin “Amerika’yı yeniden dünyanın en güçlü süper ülkesi yapmak” olduğunu belirterek bu amaç doğrultusunda sadece bu göreve odaklanabilmek için diğer işlerini bırakmak istediğini duyurdu. Bu konuyu tartışmak amacıyla çocuklarının katılacağı büyük bir toplantıyı Amerika’nın New York eyaletinde gerçekleştireceğini belirten Trump konu ile ilgili olarak 15 Aralık tarihinde kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla basın toplantısı yapacağını sözlerine ekledi. Basın toplantısı ise şimdiden tüm Amerikan halkı tarafından büyük bir merakla bekleniyor.
 
Yeni Emlak Kraliçesi İvanka Trump

20 Ocak 2017 tarihi itibari ile başkanlık koltuğunu devralması beklenen Donald Trump söylediği gibi işlerini devrederse koltuğuna kızı olan İvanka Trump’ın geçmesine kesin gözü ile bakılıyor. Bu sayede yeni emlak milyarderi güzelliği ile de ön plana çıkan İvanka Trump olacak. Şimdiden Donald Trump tarafından gerekli yasal düzenlemeler için avukatların devreye sokulduğu ve tüm mali işlerden ve yeni proje anlaşmalarından el çektirme sözleşmelerinin hazırlanmalarının devam ettiği belirtildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz