Emlak Ofisi Açma Maliyetleri

Franchise hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum ancak konu hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımız için de detayları vermek istiyoruz. Marka yaratmayı başarmış olan kurum ve kuruluşlar belli bir ücret karşılığında farklı şehirlerde isim hakkını sizlere satıyor ve bu sayede sizler de marka üzerinden hareket ederek daha fazla insana ulaşabiliyorsunuz. 20.000 lira gibi bir sermaye karşınıza çıkıyor ve tabi ki ilk 2-3 ay boyunca cepten yeme gibi bir lüksünüz varsa bu para emlak ofisi açmanız için yeterli olacaktır. Emlak piyasasında popüler bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor ve şimdilerde birçok kişi de emlak sektörüne giriş yapmak için bu fırsatı değerlendiriyor.

Popüler Markalar Cep yakıyor

Marka değeri taşıyan bir kurumdan faydalanacaksanız eğer reklam yapmanıza da gerek kalmıyor ancak ben bu işe sıfırdan başlamak istiyorum diyorsanız da yine 15.000-20.000 gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor. Elbette bu rakamı çok ama çok aşağılara çekebilirsiniz fakat sıfırdan işe başladığınızda müşteri bulmak bir hayli zor olacaktır ve reklama çok fazla para vermeniz gerekecektir. Ne kadar güçlü bir yatırım ile piyasaya adım atarsanız, geri dönüşü de o kadar güçlü alırsınız. Yatırım planlarınız arasında bu tarz bir sektör yer alıyorsa reklam çalışmaları konusunda profesyonel adımlar atmanız gerekiyor aksi takdirde sektörde kalıcı olmak yerine kısa sürede sektöre veda etmek zorunda kalabilir ve verdiğiniz parayı alamadan bu sektörden ayrılmak zorunda kalışınız.

Sizce Kendi Ofisiniz mi Yoksa marka Ofis mi?

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz