Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanlığı görevini üstlenen Gökhan Taş Türkiye’de gayrimenkul edinme yaşının düşmeye devam ettiğini açıkladı. Taş son 10 yıllık veriler incelendiğinde

Gayrimenkul Edinme Yaşı Düşmeye Devam Ediyor 
Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanlığı görevini üstlenen Gökhan Taş Türkiye’de gayrimenkul edinme yaşının düşmeye devam ettiğini açıkladı. Taş son 10 yıllık veriler incelendiğinde ülkemizde gayrimenkul edinme yaşının 43 yaşından 34 yaşına kadar gerilediğini belirterek “Artık Türkiye’de insanlar çok daha genç yaşta konut sahibi olmayı tercih ediyor” dedi. 
Coldwell Banker Türkiye Ekibi Toplanıyor!
Üçüncüsü gerçekleştirilen kamp organizasyonu bu sene Türkiye’nin tatil cenneti olan Belek bölgesinde yer alan Cornelia Diamond Otel’de gerçekleştiren Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünü masaya yatırdı. 
Dünyanın en çok kazandıran yatırım aracı olarak gayrimenkul yatırımını gösteren Taş şirketlerinin 110 yıldır faaliyetlerini sürdürdüğünü belirterek küresel bir gayrimenkul şirketi olduklarını belirterek “100 bine yakın gayrimenkul danışanımız ile 3 bin 500 ofise sahibiz. 6 kıtaya yayılan 52 ülkede Coldwell Banker markası ile gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi. 
2017 Emlak Sektörü Beklentileri Değerlendirilecek
2013 yılından bu yana ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye 120 ofisi ile hizmet verirken 1500 emlak danışmanına da istihdam kaynağı sağlıyor. Kamp dönemi boyunca Türkiye ofislerinde görev alan danışmanlarla sektörün bugünü ve 2017 beklentilerini konuşacaklarını dile getiren Taş “2017 yılında “nasıl daha hızlı büyürüz?” sorusunun yanıtlarını arıyoruz. 2016 yılında meydana gelen daralma yeni yıl ile beraber daha da artacak gibi görünüyor. Bizim şirket olarak ana amacımız bu daralmadan mümkün olan en hafif hasarla çıkabilmek ve mümkünse küçülmek yerine büyümek.” dedi. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.