Gayrimenkul ofisleri ile danışmanlarının satış ve kiralama işlemlerini hızlandırmak adına müşterilerine WhatsApp’tan iletişime geçmek ne gibi avantajlar sunabilir? İşte detaylar…

WhatsApp’ı emlak pazarlama platformu olarak düşünün. WhatsApp’ın akıllı telefonlara indirilip kullanılması ücretsiz bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Böylelikle tek ses kaydı değil, video ve ses gibi konum bilgisi de paylaşılıyor.

WhatsApp ile hızlı satış yolları!

WhatsApp‘ı mutlaka sitenizin görünür kısmına yerleştirin.

Alıcılar ile sohbet etmek için, soruları anında cevaplayın ve mesajlarınızda mülklerinizi daima hatırlatmak için durum paylaşın.

Ofisinizin logosuna önem verin, müşterilere verilen güven sizi bir adım daha öne taşıyacaktır.

Emlak ilanlarınızla ilgilenmiş olan müşterilerinizle WhatsApp üzerinden iletişim kurmak istediğinizi beyan edin.

Herhangi bir evi satın almak yada kiralamak isteyenlere bir iki telefon görüşmesinden sonra WhatsApp üzerinden konuşabiliriz ifadelerini kullanın. Böylelikle her soruda aramaya çekinenlerin mesaj ile rahatladığını fark edeceksiniz.

Ofis çalışanlarınız için Whatsapp grubu kurmanız faydalı olacaktır.

Müşteriler ile ettiğiniz sohbetlerde, resmi dil kullanabilir ve düzgün net kısa cevap vermeye özen gösteriniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz