Emlakçılar 0532li Hattın Avantajları var mı? Kullanmalı mı?

Emlakçı 0532’li cep telefonu kullanmalı mı?

Emlakçılar, işleri gereğince sık sık telefon görüşmeleri yapmaktadırlar. Özellikle iş için kullanılan hatlar çok fazla meşgul olmaktadır. Bu sebepten dolayı emlakçılar sadece bir telefon ile yetinmeyip 2. hattı almak zorunda kalmıştır. Cep telefonlarının ve bununla birlikte cep telefonu hatlarının çıkmasıyla birlikte 0532 numaralı hatların ismi emlakçılar ile anılmaya başlanmıştı.

Birçok emlakçı 0532 numaralı hatları kullanarak, müşterilerine bu numaralarını veriyorlardı. Fakat günümüzde eski 0532 numaralı telefonlarından hariç, birçok farklı numarada hatlar çıkmıştır. Bundan dolayı yeni açılan veya yeni hatlara geçmiş emlakçılar karışık olarak cep numaralarına sahiptirler.

Ayrıca müşteriler de farklı hatların numaralarına sahip olduklarından dolayı, emlakçılar 0532’li cep telefonu kullanmak zorunda değildir. Fakat uzun süredir hizmet veren emlakçıların birçoğu 0532’li cep telefonlarına sahiptirler.

0532 Li hat kullanmanın ne avantajı var?

Genel anlamdı bu numara ile başlayan hatlar, iş hayatında güvenli numara olarak bilinmekte ve müşteriler bu numarayı kullananlara sağlam güvenilir kişi olarak bakmaktadırlar. Aslında bu eskiden boyleydi. 0532 li hat almak çok zordu ve herkez kullanamıyordu. Bu yüzden özel bir hat olduğu düşünülerek güven duygusu oluşuyordu.

fakat günümüzde bu hatları kullanmak çok basit. Hemen hemen her bayide bu şekilde hatlar bulabilir ve anında telefonu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz