Bir emlak siteniz var ve bunu Google aramalarında üst sıralara taşımak istiyorsanız yapabileceğiniz yöntemler bellidir. Bunları arama motorunda üst sıralara çıkaran Seo hizmeti ver

Emlak İlan Web Sitemi Googleda Üst Sıralarda Çıkarma
Bir emlak siteniz var ve bunu Google aramalarında üst sıralara taşımak istiyorsanız yapabileceğiniz yöntemler bellidir. Bunları arama motorunda üst sıralara çıkaran Seo hizmeti veren birçok kişi vardır. Sitenize iç ve dış seo uygulayarak üst sıralara çıkarmaya çalışmakta ve aynı zamanda sizlerin satışlarını da artırmak için uğraşmaktadırlar. Üst sayfalara çıkarmanın birçok yolu vardır. Ama en etkili yollar mutlaka bir seo danışmanı ile ortak çalışmanız ve seo uzmanının yapacağı işler sonucunda üst sıralara doğru tırmanışınızı görmeniz.
Bir seo uzmanının yaptığı işler ise site içi seo uygulamasında makale yazımı ve hataların giderilmesidir. Dış seo işleminde ise backlink ve sosyal imleme çalışmalarıdır. Tanıtım yazıları ve makaleler sizlerin sitelerini üst sıralara taşımak için en büyük etkenlerdendir.
Bu yöntemler her sektörde etkili olduğu gibi Emlak sektöründede etkili olmaktadır. Bir emlak danışmanının web sitesini internet üzerinde googleda üst sıralara çıkarabilmek için yapılması gerekenleri sıralı bir şekilde açıklamaya çalışalım.
Daha önceki yazılarımızda bir emlakçının web sitesinin nasıl olması gerektiğini belirtmiştik. İyi bir emlak web siteniz olduğunu varsayarsak Google Arama moturu üzerinde yükselebilmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir.
Google’da Emlak Sitenizi Coşturun
  • Kaliteli dizin ve toplistlere sitenizi ekleyin.
  • Facebook ve Twiter da sitenizin gntülenmesini sağlayın
  • Web siteniz üzerinde kullanıcıların daha fazla vakit geçirebilmesini sağlayan aktiviteler ekleyin.
  • Diğer arama motorları haricinde girişlerinizin olmasına gayret edin. Google , kendi yolladığı ziyaretiden çok, başka yerlerden gelen ziyaretçileri daha çok sever ve sitenize artı puan verir.
  • Diğer emlak sitelerinde sayfanıza bağlantı verin.
  • Kaliteli makaleler yayınlayın ve insanları bilinçlendirin.
  • Diğer emlak web sitelerinde olmayan alternatifler sunun

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.