Emlakçılar odasından internet tarifeleri konusunda esnaflar için bir indirimin gerektiği belirtildi. Peki son durum ne? İndirim uygulanacak mı? İşte detaylar…

Konya Emlakçılar Odası Başkanı olan Sedat Altınay, Emlakçı esnafının ticaretten hak ettiği payını alması gerektiğini ve kendisini sürekli geliştirmesiyle teknolojiye ayak uydurmak için emlakçı esnafına özel indirimli internet tarifelerinin uygulanmasını istedi.

AKK Kalktı, Fiyatlar Uçtu!

Ayrıca Sedat Altınay, bir yazılı açıklama yaparak, e-ticaretin her geçen gün geliştiğini belirterek, birçok sektörde alışveriş yapabilmek için internet gerektiğini ve Emlakçılarında bu konuda geri kalmaması için pahalı olan bu tarifelerde emlakçı esnaflar adına bir indirim yapılması gerektiği belirtildi.

AKK‘nin kaldırılması ve sağlayıcıların tarife fiyatlarını arttırmasından dolayı bir internet kullanım isteği sıkıntısı doğduğu ve indirimin söz konusu olduğu açıklandı.

Bakalım sağlayıcılar bu konuda bir gelişme sağlayacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz