Başkan Kandemir’den “İŞLER AYNA GEL GEL OYNA” Açıklaması

 

Gölcük Emlakçılar Derneği Başkanı Necmi Kandemir son zamanlarda oluşan kriz ve enflasyon nedeni ile emlak sektörünün durumunun kötüye gittiğini açıklarken emlak piyasasının uzun süredir durgun olduğuna dair dikkatleri çekti. Hatta öyle ki Başkan Kandemir, emlak sektörünün kötü durumda olduğunu belirtmek üzere mecazi anam içeren sözlere de konuşmalarında yer verdi. Emlak sektöründe işlerin bozuk olması nedeni ile ilgili açıklamalarında ‘’İşler ayna gel gel oyna’’ sözleri ile konuşmasında atasözüne yer vererek açıkça bildirdi.

Emlakçılar Zor Günlerden Geçiyor!

 

Başkan Kandemir yaptığı basın açıklamasında emlak sektörünün bitecek duruma geldiğine değinirken, kredi faizlerinin yükselmesi ve ekonomik kriz nedeni ile alım gücünün azalması emlak piyasasının durmasına neden oldu. Bununla ilgili tüm emlakçılar zor günlerden geçiyor sözlerine yer verdi.

Krizi Nasıl Fırsata Çevirebiliriz?

 

Başkan Kandemir ekonomik kriz nedeni ile müşteriler zaten kredi faizleri yüzünden alım gücü düşüş yaşarken ev fiyatlarının da oldukça pahalı olduğunu dile getiriyor. Peki, emlak sektöründe kriz durumunu nasıl fırsata çeviririz diye merak edenler için ev fiyatlarının düşmesi ile sözlerine yer verdi. Ev fiyatlarında düşüş yaşanması müşterilerin ilgisini çekecek olup, bu şekilde yeniden bir güçlenme yaşayabiliriz. Zaten kredi faizleri yüksek durumda seyir ederken, ev fiyatlarında oluşan düşüş ile bunu dengeleyerek müşterilerinize avantajlar sunabilirsiniz. Kriz yaşayan vatandaşlara da bu durumu hepimiz yaşıyoruz sabredeceğiz sözleri ile konuşmasına son verdi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz