Bugüne kadar yüzlerce şarkı yazan, besteleyen fakat daha sonra müzik sektörünü bırakıp emlak sektörüne atılan Ogün Bülent Görgün, emlak temalı ilk şarkıyı yazarak yüzlerce emlakçın

Emlakçılara Yazılan İlk Şarkı
Bugüne kadar yüzlerce şarkı yazan, besteleyen fakat daha sonra müzik sektörünü bırakıp emlak sektörüne atılan Ogün Bülent Görgün, emlak temalı ilk şarkıyı yazarak yüzlerce emlakçının kalbini fethetti.
Al Bu Güzel Evi Bak Keyfine
Ogün Bülent Görgün, ‘Al bu güzel evi bak keyfine’ şarkısı ile kısa sürede sosyal medyanın konuşulan isimleri arasında yerini edindi. Müziği bıraktıktan sonra emlakçılık yapmaya başlayan Görgün, müzikten hiçbir zaman kopamadığını, sürekli üretim halinde olduğunu belirtti. Yakın zamanda İstanbul’da emlakçılık yapmaya başlayan Ogün Bülent Görgün’ün emlakçılar için yazmış olduğu şarkısı kısa bir süre içinde sosyal medyada yayılıp, büyük beğeni topladı.
Şarkıyı Tanıtımda Kullanmak İstiyorlar
Ogün Bülent Görgün, şarkının meslektaşları tarafından çok beğenildiğini, hatta emlakçıların kendi tanıtımlarında kullanmayı bile istediğini belirterek, “Ev alacakların en çok istedikleri şeyleri anlattım. Sonra bu şarkıya klip çekmeyi ve emlakçılık yapan tüm dostlarıma armağan etmeyi düşündük. Böylece emlak temalı ilk şarkı ortaya çıktı. Oldukça da beğenildi. Meslektaşlarım arayıp teşekkür ediyorlar. Hatta şarkıyı kendi tanıtımlarında kullanmak isteyenler bile oldu. Bugüne kadar yüzlerce şarkı yazdım, besteledim. Müzik benim gıdam” şeklinde konuştu.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.