Emlakçılık İşini Gerçek İş Olarak Benimseyin

Emlak işi gerçekten zor ve tam zamanlı yapılması gereken bir iştir. Başka bir iş yaparken, emlakçılık yapmaya kalkmanız imkansızdır. Yarı zamanlı, uzaktan kumandalı
ve hobi amaçlı bu işi sürdüremezsiniz. Bu iş gerçek bir iştir. Kapıcıların, güvenlik görevlilerinin, evinde oturanların vurgun yapacakları bir iş değil.

O nedenle gerçekten tüm zamanınızı, enerjinizi ve emeğinizi harcamayı, tümüyle emlakçılık mesleğine odaklanmanız işinizde ilerİki safhalarda daha başarılı olma imkanını sağlayacaktır.

Anzer Balı Bulunur !

Yaptığınız işe saygı göstermez iseniz emin olun ki müşteriler de size saygı göstermez.

Gayrimenkul danışmanlığı yapıp aynı zamanda boş zamanlarında Anzer balı satan ve bunu kartvizitin bir köşesine ” XXX Gayrimenkul Danışmanlığı ( Anzer Balı Bulunur )” şeklinde yazan kişilerinde var olduğunu biliyoruz.

Serbest alışmayı seviyoruz ve ne iş olsa yaparız düşüncesi ile başladığımız işlerin bir çoğunu tamamlamadan yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz.

Yaptığınız işi sevin. Emlakçılık çok değerli bir meslek. bunun farkına vardığızda her şey daha kolay olmaya Başlayacak

Emlakçılık Mesleği “Ek” işiniz değil “Tek” işiniz olsun sloganıyla yola çıkmanızda fayda var

Bu konudaki değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşın

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM


  1. Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'td_comment' not found or invalid function name in /home/emlakdanismanlar/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 8274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz