Web Sitenizi Sade ve Şık Yapın 

Günümüzde internet kullanımının gelişmesi ile birlikte milyonlarca web sitesi hizmet vermeye başlamıştır. Bu web siteleri kurumsal web siteleri olmakla birlikte güncel ve dinamik şekilde yapılmış sosyal portalar tarzında hizmet vermektedirler. Web sitesi tarzı ne olursa olsun sade ve şık olması çok önemlidir. Sade ve şık olmasını ise web siteniz de kullanacağınız renkler ve tasarım belirlemektedir. Kullanacağınız renkler sitenin amacını yansıtması lazımdır. Örneğin kurumsal bir site yapıyorsanız ona göre renkler seçmeniz gerekmektedir.

Mavi ve tonlarının yanında yeşilin koyu tonlarını da bu siteler için kullanarak sade kurumsal web siteleri oluşturabilirsiniz. Eğer daha çok gençleri ilgilendiren dinamik ve güncel bir portal oluşturacaksanız. Sarı ve tonları bunun yanında kırmızı ve tonlarını kullanarak sade ve şık siteler oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar sade ve şık hazırlanan sitelerde daha çok vakit harcayarak ve eğlenebilecektir. Mor ve tonlarının yanında çok parlak renklerden ise web sitesi yaparken uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Bu renkler gözü yoran ve çok fazla dikkat çeken renkler olduğundan kullanıcıyı rahatsız edecektir.

Kullanıcı bir sitede daha fazla vakit geçirmeye karar vermesinin en büyük nedenlerinden birisi sade ve şık siteler olmasıdır. Kullanıcı siteye giriş yaptığından itibaren 10 -15 saniye içerisinde bunun kararını vermektedir. Eğer kullanıcıyı sitede tutmak istiyorsanız sade ve şıklığa web sitenizde önem vermeniz gerekmektedir. Bunun yanında tasarım ve içeriklerini de kullanıcıyı yormayacak şekilde ayarlarsanız, web sitenizin kullanıcı sayısının gittikçe arttığını göreceksiniz.

Emlakçının Web Sitesi Nasıl olmalı?

Emlakçıların sitesi aslında , site içerisinden ne sunacağına bağlıdır. Web site üzerinde sadece Firmanın tanıtımını mı yapacak yoksa ilanlarıda yayınlayacak mı?.

Şayet ilan yayınlayacaksanız. Hazır emlak scriptlerinden uzak durun. Bu gibi Emlak Web scriptleriçoğu kişi tarafından kullanıldığı için arama morlarından ziyaretçi alabilmeniz zor olacaktır.
İlanlarınız kolay ve anlaşılır bir biçimde olmaslı
Resimlerinizin çözünürlüğü kaliteli olmalı
Video Ekleyebilmelisiniz.
Firmanınızı Tanıtan videolar hazırlatabilirsiniz
Referanslar bölümü açıp burada satış referanslarınızı yayınlayabilirsiniz

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz