“Dünyanın En Akıllı Pencere Kaplama Ürünü!”

Eviniz rahatsız edecek kadar fazla güneş alıyorsa bu durumu önlemek için güneşlikler yeterli olmuyor. Bu noktada kontrolü tamamen size veren, enerji tasarrufunda bulunan akıllı jaluzi karşınıza çıkıyor.

Pratik Kullanımı ile Yüksek Konfor

Fazla güneş alan bir evde oturanlar, bu durumu kış aylarında sorun etmese de bazen oldukça rahatsız edici olabilir. Özellikle televizyonla, bilgisayarla uğraşırken camlardan içeri giren güneş ışığına karşı güneşlikler de yetersiz kalabiliyor. Tam da bu noktada yardıma koşan MySmartBlinds; güneş enerjisinden gücünü alıyor, akıllı motor sistemi ile havanın aydınlık ya da karanlık olmasına göre jaluzileri açıp kapatıyor. Elektronik ana merkeze ek olarak edinilebilen otomasyon kitleri ile birlikte pratik şekilde kullanılabilen MySmartBlinds, hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılabiliyor.

Güneşliklerdeki toz tutmaya, jaluzilerdeki insanı çileden çıkartan iplere karşı büyük kolaylık sağlayan ürün, yüksek konfor sağlama amacı ile kendini kanıtlıyor.

Akıllı Telefon Uygulamasıyla Kontrol Edebilirsiniz

Isıya ve ışığa karşı duyarlı olan sensörleri sayesinde kullanıcılara herhangi ek bir işlem yaptırmadan çalışan MySmartBlinds, akıllı telefon uygulamaları ile de kontrol edilebiliyor. Kullanıcıların, telefondan yaptıkları tüm işlemlere gerçek zamanlı yanıt verebilen akıllı jaluzi, henüz Türkiye’de kullanıma sunulmayan popüler sesle kontrol mekanizması Alexa ile uyumlu olarak çalışıyor. Bu da demek oluyor ki kullanıcılar, aynı filmlerdeki gibi jaluzilerini sesle açıp kapatabiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz