Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kısa süre önce bir açıklama yaparak, yapı ve denetim için bir düzenlemenin geldiğini söyledi. Bu düzenleme ile beraber engelli kardeşlerimize uygun olmayan proje veya binalara ruhsat yada iskan verilmeyeceğini dile getirdi.

Murat Kurum, Mamak Belediye’sinin düzenlemiş olduğu iftarda bir açıklama yaparak vatandaşlar ile sohbet etti. Son haberlere göre engellilerin yaşamlarını daha fazla kolaylaştırmak için Resmi Gazete’de yayınlanan ve yürürlüğe giren denetim kararında, artık engelli kardeşlerimize uygun olmayan projeler ve binaların ruhsat yada iskan alamayacağını dile getirdi.

Ciddi bir düzenleme var!

Erdoğan’ın açıklamış olduğu reform paketine yönelik Kurum, bazı açıklamalarda bulundu:

Yargı reformu ile beraber ciddi bir düzenlemenin olduğunu belirtelim Bu yeni düzenleme ile beraber çalışmalar henüz devam ediyor. Artık telafisi olmayan hataların önüne geçileceğini ve bu düzenlemeden dolayı Adalet Bakanımıza ve Bakanlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz