Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesinin Beklenen Açılışı Gerçekleşti!

 

Yapımı devam eden projeler arasında yer alan Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından beklenen açılışı gerçekleştirildi. Açılış sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, yatırımlar ve projelerden bahsederek konuşma gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açılış Törenine Katıldı!

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler ‘de15 Temmuz Millet Bahçesi ile Yapımı Tamamlanan Tesis ve Projelerin Toplu Açılış Töreni’ne katılarak açılışları gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açılış sırasında konuşma yaparak konuşmasında ise “Çevrecilik bizim işimiz, belediyecilik bizim işimiz, hizmet bizim işimiz” diyerek seçimler hakkında aslında bir nevi gönderme yaptı. Erdoğan konuşmasında aynı zaman da önümüzde olan seçimi hatırlatarak İstanbul’da kentsel dönüşüm adı altında çalışmalarına devam edeceklerini ve İstanbul’u geliştireceklerini söylerken, yatırım bedelinin 55 trilyon lira olduğunu söyleyerek resmen açıldığını belirtti.

15 Temmuz Millet Bahçesi Açıldı!

 

Birçok yeşil alanı, yürüyüş yollarını ve daha birçok aktivite alanlarını barındırmakta olan 15 Temmuz Millet Bahçesi, açılışının ardından halkın ilgisini gördü. Özellikle yaz aylarında ciddi bir ziyaretçi alması beklenen Millet Bahçesi açılışları da devam edecek olup, yaza kadar tamamlanması beklenmektedir. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış sırasında Belediyecilik yönünde pek çok yatırımlarından söz etmiş olup, bu yatırımların devam edeceği yönünde sinyalleri de vermiştir. Öyle ki konuşmasında muhalefet partilere de bu konuda ‘’ Onların hayalleri bile ulaşamaz ama biz yaptık’’ gibi sözlere yer verdi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz