Tamamlandığında Esenler sınırları içerisinde hayata geçirilen ilk nitelikli lüks konut projesi olma özeliğine sahip olacak Ömür İstanbul Esenler Belediyesi, ESKON A.Ş. ve Efitaş İ

Esenler Lüks Proje İle Kentsel Dönüşüme Katılacak 
Tamamlandığında Esenler sınırları içerisinde hayata geçirilen ilk nitelikli lüks konut projesi olma özeliğine sahip olacak Ömür İstanbul Esenler Belediyesi, ESKON A.Ş. ve Efitaş İnşaat Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 
Toplamda 10 Bin Metrekarelik Arsa Kullanılacak 
Esenler ilçesine bağlı olan Turgut Özal Mahallesi sınırları içerisinde yer alan toplam 10 bin metrekarelik arsa üzerinde gerçekleştirilecek olan projede 278 konut inşa edilecek. Bu konutların yanı sıra projede 3 ticari ünite ve sosyal tesislerde hayata geçirilecek. Proje aynı zamanda kentsel dönüşüm projeleri içerisinde hayata geçirilecek olan en lüks konut projeleri arasında yer alması ile de ayrı bir öneme sahip bulunuyor. Projede en küçük daire tipi olarak 1+1 daireler yer alırken en geniş daireler ise 4+1 olarak tasarlanıyor. 
Ömür İstanbul Nerede?
İstanbul’un en önemli aksları arasında gösterilen E-5 Karayolu ve TEM otoyollarının tam ortasında konumlanan proje Esenler ilçesinde yer alıyor. Yine İstanbul’un en önemli ticaret merkezleri arasında ilk sıralarda bulunan Giyimkent, Tekstilkent ve İSTOÇ ile hal gibi pek çok merkezde projenin komşu olduğu önemli merkezler arasında yer alıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’na sadece 15 dakikalık uzaklıkta yer alan proje yakınında pek çok özel ve devlet okulu ile yine sağlık kuruluşları da yer alıyor. Lokasyon açısından son derece merkezi bir konumda yer alan Ömür İstanbul projesi aynı zamanda önümüzdeki yıl açılması planlanan Tekstilkent – Giyimkent metro hattına da sadece 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.